Om TJM

Ledelsen i TJM

Adm. direktør, CEO for TJM Forsikring

Marie-Louise Rahbek CEO for TJM Forsikring

Marie-Louise Rahbek
marie-louise.rahbek@tryg.dk

Marketing- & Partnerdirektør

Lisbeth Kristensen marketing og partnerdirektør

Lisbeth Kristensen
lisbeth.kristensen@tryg.dk

Salgsdirektør

Jens Tangaa Salgsdirektør i TJM

Jens Tangaa
jens.tangaa@tryg.dk

Kundeservicechef

Anne Louise Holm kundeservicechef i TJM

Anne Louise Holm
anne.louise.holm@tryg.dk

Skadedirektør

Casper Frisk Vorum-Petersen

Casper Frisk Vorum-Petersen
casper.frisk@tryg.dk

Leder af PMO og Business Support

Jens Henriksen PMO og business support

Jens Henriksen
jens.henriksen@tryg.dk

Leder af Bil-Skadeteamet

Line Andersen leder af bil skadeteamet

Line Runing
line.runing@tryg.dk

Leder af Bygning-Skadeteamet

Christian Stubkjær leder af bygning skadeteamet

Christian Stubkjær
christian.stubkjaer@tryg.dk

Kvalitetsansvarlig Skade

Tina Andersen klageansvarlig skade

Tina Andersen
tjmkvalitet@tryg.dk

Partnerchef

CLJ

 

 

 

 

 

Claus Jacobsen
claus.j@tryg.dk

Event & Activation Manager

Anna Wulff

 

 

 

 

 

Anna Wulff
anna.wulff@tryg.dk